3 in 1: AGM & Fish In

BILETY
Podobne zawody
6th Barbel Match
Data zawodów: 19/06/2020
Cena biletów: £35 KUP BILET
Łowisko: River Trent - "Gunthorpe Penton's Field" Mapa

O zawodach

Można już chyba z całą pewnością powiedzieć, że wędkarze na co dzień mieszkający w UK z tęsknotą patrzą na kalendarz, w którym to wybije dzień 16-ty czerwca, a sezon na rzekach zostanie otwarty. Z całą pewnością również, można stwierdzić, że nikt z nich nie dopuszcza myśli, że tego dnia będzie nadal obowiązywał “LockDown” związany z wirusem, a który to również zakazuje wędkowania na terenie UK.
Myśli wszystkich członków klubu Polish Anglers Association skierowane są na pierwszy weekend po otwarciu rzek, czyli 19-21 czerwca gdzie odbędzie się “Walny Zjazd Klubu PAA”, czyli najważniejsza impreza w życiu naszego klubu.
Nad malowniczą i bardzo rybną rzeką Trent od piątku 19 czerwca do niedzieli 21 czerwca klub przygotował aż trzy imprezy i tak już w piątek od rana zaczyna się 48h spotkanie towarzyskie połączone z wędkowaniem dla miłośników brzanowania i wędkarstwa gruntowego, w sobotę od rana zaś rozpocznie się kolejna część spinningowej serii GP Predators, aby po jej zakończeniu około godziny 16:00 rozpocząć zebranie klubu “AGM”.
Klub Polish Anglers Association to około 100 osób, które to wraz z rodzinami przyjadą, by spędzić wspólnie 3 dni, wspólnie wędkując, rozmawiając czy biesiadując, bo to oczywiście również nieodłączną tradycją naszego klubu.
Teren, na którym organizowana jest nasz zjazd, jest terenem na wyłączność naszego klubu zarówno pod względem wędkowania, jak i biwakowania.
Oprócz wielu przyjemności czekają nas wszystkich obowiązki, czyli rozmowa na temat funkcjonowania klubu, podsumowania działalności zarządu klubu oraz zgodnie z konstytucją klubu PAA wybór nowego zarządu, który to przez następny rok będzie sprawował te odpowiedzialne zadanie.
Zjazd AGM klubu Polish Anglers Association nie jest imprezą zamkniętą, jako największy tego rodzaju klub w UK jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy chcą przyjechać do nas, by się poznać nawet podczas tak ważnego wydarzenia w życiu klubu. Zapraszamy również tych, którzy chcą zobaczyć, jak taki klub powinien funkcjonować, nim sami zabiorą się za zakładanie swoich klubów, co jak widać na ostatnich przykładach, niesie za sobą opłakane skutki.
Zapraszamy wszystkich serdecznie nad rzekę Trent już 19 czerwca.
Impreza będzie przygotowana wspólnie z “Barbel Team PL/UK” oraz “Polish Viallage Bread”.

SPONSORZY

...
...
...
...