Zaloguj się

Pike Maniacs III – 2019

pikemaniacs-1

19 maja 2019 na Pitsford Water odbyły pierwsze zawody wysokiej rangi organizowane przez największy klub polonijny w UK Polish Anglers Association pod nazwa “PikeManiacs Cup 2019”

Była to już 3 edycja tej imprezy przyciągająca najlepszych szczupakowych łowców z calej Uk.Wczoraj W zawodach wzięło udział 50 najprawdziwszych pasjonatòw spinningu, ktòrym jako pierwszym udało się zakupić 48 biletów z puli ponieważ gwarantowany udział miało tylko dwóch zwyciezców z poprzednich lat czyli Konrad Pukszta I Michał Dziemianko oraz dwòjka juniorów.

Pomimo usilnych pròb dysponowaliśmy tylko 25 łódkami a jak się okazał powinno być ich 50 by wszyscy chętni mogli wystartować.

pikemaniacs-3pikemaniacs-4

Zawodnicy walczyli oczywiście nie tylko o chwałę I fame :) czy też obciachowe pucharki ze sklepu z zabawkami :) ale o atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych wspaniałych sponsoròw i PikeManiac Team.

Główna nagroda było echo Garmin 7SV Striker Plus , Voucher od Dragona na wędkę “Dragon “PikeManiacs Limited Edytion” wędka Savage Gear “ Skinny Water” od firmy Predator Maniac,wędki od firmy “Cadence “ przynęty i odzież od Relax oraz zestawy przynęt od firmy Spinmad. Partnerem imprezy był Polish Village Bread a wartość nagròd przekroczyła £1200

Zawody “Pike Maniacs Cup 2019”wygrał klubowicz Polish Anglers Association ktòry będzie to reprezentował nasz klub na zawodach międzynarodowych w tym roku Rafał Szczurek Hołowinski z wynikiem 283pkt.

pikemaniacs-2

Na drugim miejscu uplasował się ròwnież zawodnik ktòry będzie reprezentował nasz klub w roku 2019, zeszłoroczny triumfator czyli Korad Pukszta zdobywając 222pkt, trzecie miejsce zajął Marcin Wlodarczak z wynikiem 219pkt.

pikemaniacs-5

Największą rybę dnia złowił Henry Street 103cm,

pikemaniacs-9

a drugi w kolejce był Pawel Lach ze swoja tłusta mamuśka ważąca 13,5kg I mierząca 102 cm.

pikemaniacs-8 pikemaniacs-7.

Podziękowania:

#relaxlures #firmadragonpl #predatormaniac

#spinmad #cadence #polishvillagbread oraz dla Jerrego Za catering

pikemaniacs-6 pikemaniacs-10

 

Agencja Interaktywna:

Klub Polish Anglers Association (PAA) istnieje od 23 czerwca 2012 roku.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie artykułów i zdjęć bez uprzedniej zgody administracji portalu jest zabronione!
Copyright©2012-2014 www.polish-anglers-association.co.uk

Zaloguj się

or

Forgot your details?