Zaloguj się

RDAA szansą na rozwój lokalnych inicjatywy!

Wczorajszy dzień był kolejnym przełomowym krokiem w działalności klubu Polish Anglers Association. Po raz kolejny dzieki poświeceniu i zaangażowaniu kolegów i koleżanek z lokalnego oddziału PAA osiągnęliśmy to, co zakładaliśmy od dłuższego czasu – przyjęcie naszego klubu w szeregi Reading and District Angling Association. Zebranie RDAA rozpoczęło się dokładnie o godzinie 20.00. Trzyosobowa reprezentacja klubu PAA (Rado, Kamil i Hubert) zrobiła wrażenie od samego początku instalując projektor (przez kilkanaście lat spotkania RDAA nie były skomputeryzowane), który miał posłużyć do krótkiej prezentacji naszego klubu.

 

 

Po usłyszeniu kilku wstępnych słów od prezesa RDAA zostaliśmy zaproszeni do przedstawienia naszej prezentacji. W pomieszczeniu znajdowało się kilkudziesięciu reprezentantów różnych klubów, którzy wchodzą w skład RDAA. Prezentacja prowadzona przez naszego prezesa pokazała krótką, ale ciekawa historie PAA oraz dotychczasowe imprezy i dokonania naszej lokalnej ekipy właśnie w Readingu i okolicach. Oczywiście nie odbyło się bez pytań na temat przyszłych pomysłów jednak kwestie ta zostawiliśmy na inne spotkanie.

 

Zaraz po prezentacji obecni czlonkowie RDAA mieli zadecydować czy zgadzają się przyjąć nasz klub swojej organizacji. Pomimo obaw i niepewności z naszej strony decyzja zapadła jednogłośnie bez żadnego głosu sprzeciwu.

 

Gratulacje i podziękowania od prezesa RDAA były wisienka na torcie i wynagrodziły trud włożony w przygotowanie do tego wydarzenia. A wiec panie i panowie od dnia wczorajszego jesteśmy członkami czegoś większego niż my sami a jednocześnie dostaliśmy dostęp do zbiorników wodnych, na których nie mogliśmy wędkować, może nie do końca, ale staliśmy się współwłaścicielami wody i dostaliśmy również szanse żeby pokazac ze, jako klub potrafimy o nie zadbać.

 

 

Radoslaw Papiewski – prezydent PAA – ‘‘Wczorajszy wieczór miał duże znaczenie zarówno dla naszego klubu jak i innych polonijnych organizacji wędkarskich w UK. Wysiłek naszej lokalnej ekipy zaprocentował tym ze staliśmy się partnerem a nie niechcianym konkurentem dla innych klubów zrzeszających lokalnych wedkarzy.  Mam nadzieje ze uda nam powtórzyć się taki proces w innych częściach UK i pokazac ze wszystko jest możliwe i tu zachęcałbym klubowiczów  do brania udziału w podobnych inicjatywach, oczywiście z nasza pomocą. Ogromne podziękowania dla wszystkich klubowiczów, mam nadzieje ze już w niedługim czasie zauważa kilka benefitów płynących z naszej przynależności do RDAA’’.

9 Komentarzy
 1. Profile photo of MASKII
  MASKII 5 lat temu

  Brawo polish anglers association. …pozdrawiam wszystkich

 2. Profile photo of arecki1975
  arecki1975 5 lat temu

  Gratulacje Panowie, kawał świetnej “roboty”. Nic dodać, nic ująć i podziękowania w imieniu swoim i pewnie także innych kolegów za to, czego wczoraj dokonaliście.Radek,Hubert, Kamil wielkie graty.!!!!

 3. Profile photo of Luk
  Luk 5 lat temu

  Pierwsza liga Panowie! :) I oto w tym wszystkim chodzi!!!

 4. Profile photo of Tobiasz Stanisz
  Tobiasz Stanisz 5 lat temu

  Dobra robota !!!! Gratulacje !!!

 5. Profile photo of Sylwia
  Sylwia 5 lat temu

  Gratulacje Panowie pomyslu ,wytrwalosci oraz sukcesu.

 6. Profile photo of kudlaty1
  kudlaty1 5 lat temu

  Gratulacje!!!

 7. Profile photo of
  peter 54 5 lat temu

  Bardzo się cieszę z tego osiągnięcia. !!!
  Wspaniała wiadomość. Gratuluję i pozdrawiam.

 8. Profile photo of
  Szym 5 lat temu

  Świetna robota panowie! Gratulacje!

 9. Profile photo of maniek
  maniek 5 lat temu

  Super sprawa gratulacje!!!

Dodaj komentarz

Agencja Interaktywna:

Klub Polish Anglers Association (PAA) istnieje od 23 czerwca 2012 roku.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie artykułów i zdjęć bez uprzedniej zgody administracji portalu jest zabronione!
Copyright©2012-2014 www.polish-anglers-association.co.uk

Zaloguj się

or

Forgot your details?