Zaloguj się

Honorowy Członek Klubu Polish Anglers Association – Rado Papiewski

Do specjalnego wydarzenia w życiu klubu doszło w ostatnią sobotę 9 marca na zawodach klubowych GP PAA Coarse.
Naszemu koledze, jednemu z założycieli klubu, wieloletniemu Prezesowi, osobie która wniosła w rozwój wędkarstwa w UK bardzo wiele został nadany status “Honorowego Członka Klubu Polish Anglers Association“. Rado Papiewski pamiątkowe odznaczenie odebrał z rąk Prezesa Klubu PAA Huberta Ogińskiego, czym zgodnie z nadanym statutem będzie pełnił tą zaszczytną rolę w klubie.
Chciałem jeszcze raz w imieniu wszystkich klubowiczów podziękować Radkowi za cały jego wkład w rozwój naszego klubu żywiąc nadzieję, że cały czas pomimo odległości, która będzie nas dzielić, będzie brał aktywny udział w życiu naszego klubu.

 

rado_czlonek_honorowy3  rado_czlonek_honorowy2  rado_czlonek_honorowy4

Agencja Interaktywna:

Klub Polish Anglers Association (PAA) istnieje od 23 czerwca 2012 roku.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie artykułów i zdjęć bez uprzedniej zgody administracji portalu jest zabronione!
Copyright©2012-2014 www.polish-anglers-association.co.uk

Zaloguj się

or

Forgot your details?